شنبه, 15 آذر 1399
  • ساعت : ۱۱:۲۰:۵۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ 
  • کد خبر : ۲۳۹۱
شهردار قدس:
عملیات احداث ایستگاه شماره ۶ آتش نشانی در شهرك فرزان/ ارتقا كمی و كیفی امكانات سازمان آتش نشانی در دستور كار است
شهردار قدس گفت: ارتقا کمی و کیفی امکانات و تجهیزات سازمان آتش نشانی شهرداری قدس به منظور خدمات رسانی مطلوب‌تر به شهروندان در دستور کار شهرداری قدس قرار دارد.

شهردار قدس:
عملیات احداث ایستگاه شماره ۶ آتش نشانی در شهرک فرزان/ ارتقا کمی و کیفی امکانات سازمان آتش نشانی در دستور کار است

مهندس مختاری شهردار قدس با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث ایستگاه شماره ۶ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس در شهرک مسکونی فرزان، گفت: ارتقا کمی و کیفی امکانات و تجهیزات سازمان آتش نشانی شهرداری قدس به منظور خدمات رسانی مطلوب‌تر به شهروندان در دستور کار شهرداری قدس قرار دارد.


به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس، مهندس مسعود مختاری شهردار قدس با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث ایستگاه شماره ۶ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس در شهرک کوی فرزان اظهار داشت: با توجه به گسترش و توسعه روزانه شهرها و مناطق مسکونی، ایستگاه‌های آتش‌نشانی نیز که از حیاتی‌ترین زیرساخت‌های شهری محسوب می‌شوند، نیازمند به روز شدن و توسعه می باشند.

وی افزود: شهرقدس با توجه به تراکم جمعیتی بسیار بالا در مساحت جغرافیایی محدود و گسترش ساخت‌وساز و پدیدار شدن شهرک‌ها و مناطق مسکونی جدید، نیاز اساسی به ساخت ایستگاه‌های جدید آتش نشانی دارد.

شهردار قدس بیان داشت: شهرک مسکونی فرزان یکی از مناطقی است که در چند سال با توجه به ساخت و سازهای انبوه پذیرای جمعیت زیادی از اهالی شهرقدس بوده و شهرداری قدس نیز با توجه به سکونت این بافت جمعیتی، تلاش خود را برای تامین و استقرار خدمات شهری انجام داده است.

مهندس مختاری گفت: در همین راستا و با توجه به برنامه ریزی‌های صورت گرفته، عملیات احداث ایستگاه شماره ۶ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس در شهرک مسکونی کوی فرزان آغاز شده است.

وی تصریح کرد: شهرداری و شورای اسلامی قدس در برنامه پنج ساله توسعه خود ساخت چندین ایستگاه آتش نشانی جدید در نقاط مختلف شهر از جمله ایستگاه‌های اصلی و فرعی را پیش بینی کرده و در کنار ساخت ایستگاه‌های جدید، خرید و به روز رسانی تجهیزات آتش نشانی نیز از اهم برنامه‌های شهرداری قدس است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0