شنبه, 10 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۱:۵۱:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 
  • کد خبر : ۲۳۹۳
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس:
عملیات اطفاء حریق انبار شركت تولید لبنیات در شهرقدس
همیانی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس از انجام عملیات اطفاء حریق سالن و انبار شرکت تولید لبنیات در شهرقدس خبر داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس:
عملیات اطفاء حریق انبار شرکت تولید لبنیات در شهرقدس

همیانی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس از انجام عملیات اطفاء حریق سالن و انبار شرکت تولید لبنیات در شهرقدس خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شورای اسلامی و شهرداری قدس، محسن همیانی رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس در توضیح حادثه حریق انبار شرکت تولید لبنیات در شهرقدس اظهار داشت: حسب گزارش واصله در ساعت ۸:۲۶ امروز پنجشنبه مبنی بر حریق سالن و انبار شرکت تولید لبنیات، عوامل عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس به محل حادثه در انتهای بلوار امامزاده اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور در محل حادثه، عملیات شناسایی کانون حریق و اطفاء آن که با انتشار وسیع و غلیظ دود همراه بود، آغاز شد و سالن انبار با مساحتی حدود ۵۰۰۰ متر مربع در ۳ طبقه بود که حریق از طبقه همکف آغاز و به سایر طبقات سرایت کرده بود.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس بیان داشت: با همکاری و حضور بموقع و گسترده عوامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران بهمراه نیروهای پشتیبان و حضور میدانی مدیرعامل و معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران بزرگ، عملیات اطفا پس از ۵ ساعت صورت پذیرفت.

همیانی گفت: انبار مذکور حاوی مقادیر قابل توجهی روغن، لوازم قنادی، شیرینی پزی و لبنیات بود که با توجه به جداسازی فضاهای داخلی انبار به وسیله ساندویچ پنل( دیوار کاذب) حریق توسعه یافته و دود بسیاری تولید شده بود و علت حادثه نیز توسط کارشناسان بررسی و اعلام خواهد شد.

وی تصریح کرد: در جریان این عملیان ۷ نفر از آتش نشانان عزیز سازمان آتش نشانی تهران و شهرقدس دچار صدمه جسمی و سوختگی شدند که توسط عوامل اورژانس مورد اقدامات درمانی قرار گرفته و به مراکز درمانی اعزام شدند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.6.0
    V5.3.6.0