چهارشنبه, 13 اسفند 1399
  • ساعت : ۱۱:۷:۵۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ 
  • کد خبر : ۲۴۰۰
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر برگزار شد:
مراسم اعطای درجات جدید پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر مراسم اعطای درجات جدید ۵۷ نفر از پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس، با حضور مسئولین ارشد شهری و شهرستانی در محل سالن اجتماعات سازمان آتش نشاني شهرداری قدس برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس، صبح امروز طی مراسمی که با حضور امام جمعه، شهردار، رئیس و اعضای شورای شهر، معاون سیاسی فرماندار، معاونین شهردار، و پرسنل سازمان نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس در محل سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد. ارتقای درجات این آتش نشانان بر اساس دستورالعمل رسمی استانداری تهران صورت گرفته است.

حجت الاسلام جوکار، امام جمعه شهرستان قدس طی سخنرانی در این مراسم، از عملکرد و خدمات مدیریت شهری بویژه سازمان آتش نشانی شهرداری قدس تقدیر کرد و بیان داشت: اقدامات آتش نشانان عزیز از ارزش معنوی والایی برخوردار است، چرا که نجات جان یک انسان به منزله بخشیدن حیات دوباره به هزاران انسان است. عملکرد مطلوب آتش نشانی شهرداری قدس، در کنار زحمات ایثارگونه پرسنل این سازمان، مرهون مدیریت شهردار جهادی و تلاشگرمان، مهندس مختاری است که شایسته تقدیر می باشد.

در این مراسم مهندس مسعود مختاری، شهردار قدس نیز با اشاره به استانداردهای بالای تجهیزات و لجستیک آتش نشانی شهرداری قدس، از حمایت های اعضای شورای اسلامی شهرقدس در ارتقای این استانداردها تشکر نمود و اظهار داشت: بر اساس ارزیابی های اعلام شده از سوی مراجع بازرسی، اکیپ های آتش نشانی شهرداری قدس در کمتر از ۳ دقیقه در محل حوادث در هر نقطه از شهر حضور یافته و اقدام به امداد و نجات و ارائه خدمات به شهروندان نموده اند.

همچنین محسن همیانی، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس در این مراسم، با تقدیر از تلاش های پرسنل خدوم این سازمان، گزارشی از اقدامات و دستاوردهای سازمان آتش نشانی شهرداری قدس ارائه کرد.

در پایان مراسم، مراسم اعطای درجات جدید  پرسنل آتش نشانی شهرداری قدس انجام گردید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0