سه‌شنبه, 1 تير 1400
  • ساعت : ۱۲:۱۲:۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ 
  • کد خبر : ۲۴۰۷
حریق ۲ منزل مسكونی و یك خودرو توسط آتش نشانان شهرداری قدس خاموش شد
نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس در شبانه روز گذشته و طی عملیات هایی جداگانه موفق به اطفای حریق ۲ واحد مسکونی و یک دستگاه خودرو شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس، با اعلام حادثه آتش سوزی یک منزل مسکونی در بلوار شهید قربانی به مرکز پیام سازمان آتش نشانی شهرداری قدس، بلافاصله نیروهای آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

همزمان با حادثه حریق یکی از ساکنین این منزل مسکونی در کابین آسانسور در طبقه پنجم ساختمان محبوس شده بود که عوامل آتش‌نشانی، حریق این آپارتمان را خاموش نموده و فرد محبوس شده را از داخل کابین آسانسور نجات دادند.

همچنین در عملیاتی دیگر، حریق منزل مسکونی در طبقه پنجم ساختمانی ۶ طبقه توسط عوامل سازمان آتش نشانی مهار گردید. در این عملیات نیز آتش‌نشانان با وجود حجم زیاد دود در راه پله، خود را به طبقه ششم رسانده و با اطفای حریق، از سرایت آتش به واحد‌های مجاور جلوگیری به عمل آوردند.

همچنین حریق یک دستگاه خودروی سواری به مرکز پیام سازمان آتش نشانی شهرداری قدس مخابره گردید که اکیپ این سازمان به سرعت در محل حادثه حضور یافته و آتش را خاموش نمودند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0