جمعه, 10 تير 1401
  • ساعت : ۱۹:۴۹:۱۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ 
  • کد خبر : ۲۴۵۴
کسب مقام چهارم تیمی و انفرادی توسط تیم سازمان آتش‌نشانی شهرداری قدس
درخشش آتش‌نشانان شهرقدس در نخستین دوره استاندارد «رقابت چالش آتش‌نشانان كشور»
در نخستین دوره استاندارد «رقابت چالش آتش‌نشانان کشور» که به مناسبت سالروز ولادت باسعادت امام رضا علیه‌السلام در شهر نیشابور استان خراسان رضوی و با حضور آتش‌نشانان منتخب از سراسر کشور برگزار شد، تیم آتش‌نشانی شهرداری قدس در رده انفرادی توسط بهنام خدابنده‌لو و در رده تیمی در جایگاه چهارم کشور ایستاد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس، در این رقابت‌ها که انتخابی مسابقات جهانی محسوب می‌شد ۲۳۰ نفر از آتش‌نشانان سراسر کشور در قالب ۶۰ تیم حضور داشتند و طی ۲ روز (پنجشنبه و جمعه) با هم به رقابت پرداختند. 

تیم‌های شرکت‌کننده با استفاده از تجهیزات عملیات مهار آتش اعم از تجهیزات حفاظت فردی و عملیاتی، و لوله‌های آبرسانی نسبت به اجرای سریع آبرسانی و اطفای حریق در یک عملیات فرضی اقدام کردند.

بنا بر این گزارش، اعضای تیم آتش‌نشانی شهرداری قدس در این رقابت‌ها شامل محسن سبزی (سرپرست)، بهنام خدابنده‌لو، مهدی محمدپور و سیدمحمد موسوی بودند که در رنکینگ کشوری بهنام خدابنده‌لو در مقام چهارم و همچنین مهدی محمدپور در جایگاه هفدهم قرار گرفتند و بر این اساس هر دو آتش‌نشان شهرقدسی به اردوی تیم ملی آتش‌نشانان برای شرکت در مسابقات جهانی فرانسه دعوت می‌شوند.

همچنین کاپ پیشرفت تیمی از سوی انجمن ورزش آتش‌نشانان کشور به تیم آتش‌نشانان شهرقدس اهدا شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0