يکشنبه, 23 مرداد 1401
  • ساعت : ۲۱:۴۵:۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ 
  • کد خبر : ۲۴۵۵
امدادرسانی آتش‌نشانی شهرداری قدس در دو حادثه واژگونی و تصادف خودرو
محسن همیانی، رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس در تشریح عملیات‌های این سازمان در شبانه‌روز گذشته، از عملیات امداد‌رسانی در ۲ حادثه تصادف و واژگونی خودرو و یک عملیات اطفای حریق خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس، همیانی با بیان اینکه شب گذشته تصادف ۲ دستگاه خودروی سواری و احتمال حریق و محبوس شدن سرنشینان در کمربندی تهران به اندیشه قبل از ورودی شهرقدس به مرکز پیام سازمان اطلاع داده شد، گفت: بلافاصله تیم آتش‌نشانی به محل حادثه در حداقل زمان اعزام شد و به محض رسیدن مشاهده گردید ۲ خودروی سواری مزدا و  پژو پارس با هم برخورد داشته‌اند‌. مامورین در ابتدا به علت اتصالی در قسمت موتور و وجود دود از کپسول پودری استفاده نموده و سپس نسبت به ایمن‌سازی خودرو و محل حادثه اقدام کردند.

وی در تشریح عملیات دیگر سازمان آتش‌نشانی به واژگونی خودروی پراید در سی متری شواری شمالی اشاره کرد و گفت: این خودرو هنگام پارک در حال دنده عقب بوده که چرخ عقب آن به روی پله رفته و با توجه به وجود شیب دچار واژگونی شده بود که خودرو به حالت اولیه بازگردانده شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قدس همچنین از عملیات اطفای حریق ضایعات در زمین بایر محدوده خیابان مارال رنگ خبر داد و گفت: در موارد متعددی شاهدیم که انباشت ضایعات منجر به حریق می‌شود که لازم است افراد در این زمینه موارد ایمنی را رعایت نمایند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0